معرفی وبلاگ
سلام من مرصاد هستم با يه شخصيت عادي متمايل به شاد عاشق درس بودم ولي به دليل نامردي و وحشی گری بعضي از معلمين که فقط کتک زدن بلد بودن از درس زده شدم هدفم از ايجاد اين وبلاگ ايجاد دوستي هاي معقول و سالم در فضاي مجازي است امیدوارم بعداز دیدن این وبلاگ از مطالب درج شده راضی باشید به امید دیدار. (به نظر شما اگر مهدی فاطمه بین ما حاضر بود چند نفر از مسئولین کشور شیعه ایران را در پست خود ابقا می کرد؟!) ايميل من: mersadnemati@yahoo.com
دسته
دوستان تبیانی
سايت هاي ديگر
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1462
تعداد نظرات : 661

فریاد بی صدا

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
چهارشنبه 30 2 1394 18:33

 کسى که دو روزش با هم برابر باشد، زیان کار است. کسى که امروزش بدتر از دیروزش باشد، از رحمت خدا به دور است. کسى که رشد و بالندگى در خود نیابد، به سوى کاستى‌ها مى‌رود و آن که در راه کاستى و نقصان گام بر مى‌دارد مرگ برایش بهتر از زندگى است.

متن حدیث:

امامالکاظم علیه‌السلام: مَن استَوى یَوماهُ فَهُوَ مَغبونٌ و مَن کانَ آخِرُ یَومَیهِ شَرَّهُما فَهُوَ مَلعونٌ و مَن لَم یَعرِفِ الزِّیادَهَ فی نَفسِهِ فَهُوَ فی نُقصانٍ و مَن کانَ إلَى النُّقصانِ فَالمَوتُ خَیرٌ لَهُ مِنَ الحَیاهِ.

«بحارالأنوار، جلد ۷۸، صفحه ۳۲۷
شنبه 26 2 1394 19:44

13706946-b.jpg


السلام علیک یا ضامن آهو
♥•٠·
امام رضـــــــــا دوستــــــــــت دارم

و حدیثی زیبا از امام رضا ع
به‌ خداوند خوشبین‌ باش‌ ، زیرا هرکه‌ به‌ خدا خوشبین‌ باشد ، خدا با گمان‌خوش‌ او همراه‌ است‌ ، و هرکه‌ به‌ رزق‌ و روزى‌ اندک‌ خشنود باشد ، خداوند به‌ کردار اندک‌ او خشنود باشد ، و هرکه‌ به‌ اندک‌ از روزى‌ حلال‌ خشنود باشد ، بارش‌ سبک‌ و خانواده‌اش‌ در نعمت‌ باشد و خداوند او را به‌ درد دنیا و دوایش‌ بینا سازد و او را از دنیا به‌ سلامت‌ به‌ دار السلام‌ بهشت‌ رساند
(تحف‌ العقول‌ ، ص‌ 472)
يکشنبه 12 11 1393 6:56
رسول اكرم:

هر كس با زني نامحرم ،شوخي و مزاح و عشقبازي كند،به هر كلمه اي كه با او در دنيا گفتگو كرده ، هزار سال در آتش دوزخ او را زنداني كنند،و آن زن اگر خود را به رضا در اختيار وي قرار دهد و مرد او را در اغوش كشد،يا ببوسد ، يا با او نزديكي كند ، يا اينكه شوخي كند تا انكه مرد با او در آميزد، بر ان زن همان گناه و كيفر باشد كه بر مرد است ، و چنانچه زن راضي نباشد و مرد به زور با او به نحوي آميزش كند، گناه هر دو بر مرد است و دو عقوبت(كيفر)خواهد ديد.
جمعه 3 5 1393 12:35
امام صادق (ع) فرمود: زني نزد پيامبر بخاطر كاري آمد حضرت فرمود شايد تو از آن زنان معطل كن هستي؟ پرسيد اينها كيانند يا رسول الله؟ حضرت فرمود: زني است كه شوهرش با او كاري دارد (تمايل جنسي دارد) ولي او آنقدر معطّل مي‌كند تا شوهر بخواب مي‌رود، اين زن همواره مورد لعنت ملائكه است تا شوهرش بيدار شود. (وسائل ج 14 ص 117 و 112)
چهارشنبه 28 3 1393 23:54
امام علي (عليه‌ السلام):
طُوبَيلِمَنْ أخْلَصَ لِلَّهِ عَمَلَهُ، وَعِلْمَهُ، وَحُبَّهُ، وَبُغْضَهُ، وَأخْذَهُ، وَتَرْكَهُ، وَكَلامَهُ، وَصَمْتَهُ، وَفِعْلَهُ، وَقَوْلَهُ.
خوشا به حال آن‌كه عمل و علمش، دوستي و دشمني‌اش، انجام دادن و رها كردنش، سخن و سكوتش، وكردار و گفتارش را براي خدا خالص گرداند   .

Howhappy is he who sincerely devotes exclusively to Allah his entire life,including his actions, knowledge, love, hatred, receiving, relinquishing, speech, silence, and his words and deeds.
بحار الأنوار، ج 77، ص 289


جمعه 8 1 1393 12:57

 از امام محمد باقر سوال شد يابن رسول الله

قائم شما كي خواهد آمد ؟فرمود : هنگاميكه

مردها مانند زنان و زنها شبيه مردان گردند

و مردان به مردان و زنها به زنها اكتفا كنند

زنها بر زينها سوار شوند وشهادتهاي ناحق

قبول و گواهي عادلان رد شود و مردم ريختن خون

يكديگر و عمل زنا و خوردن ربا را آسان شمارند
بحارالانوار جلد ۱۳ صفحه ۹۶۱

جمعه 9 12 1392 17:1
"امام صادق(ع) فرمود:


براي شيطان هيچ چيز از صدقه دادن مؤمن گران تر نيست.


وصدقه قبل از آن كه به دست بنده برسد،


در دست پروردگار متعال قرار مي گيرد."
سه شنبه 24 10 1392 23:27

قالَ الاْمامُ الباقر - عليه السلام - : مَنْ كَفَّ عَنْ أعْراضِ النّاسِ أقالَهُ اللّهُ نَفْسَهُ يَوْمَ الْقِيامَةِ، وَ مَنْ كَفَّ غَضَبَهُ عَنِ النّاسِ كَفَّ اللّهُ عَنْهُ غَضَبَهُ يَوْمَ الْقِيامَةِ.

«كتاب الزّهد، ص 1، ح 9»

امام محمد باقر - عليه السلام - فرمود: هركس دنبال هتك حرمت - ناموس و آبروي - ديگران نباشد، خداوند متعال او را در قيامت مورد عفو و بخشش قرار مي دهد; و هركس غضب و خشم خود را از ديگران باز دارد، خداوند نيز خشم و غضب خود را در قيامت از او بر طرف مي سازد.
جمعه 13 10 1392 23:31

آميزش مكن،مگر اينكه با همسرت بسيار بازي كني و سينه هايش را آرام بفشاري چون چنين كني آمادگي لازم را براي در آميختن پيدا مي كند.
در اين حالت،شهوت ازصورت و چشمان او نمايان مي شود و از توهمان مي طلبد ،كه تو از وي مي خواهي.
امام رضا،سفينه البحار،ج 1،باب الجمع.


چهارشنبه 4 10 1392 22:59

آقايان!مطابق ميل خانمتان لباس بپوشيد ،در خانه نيز آراسته و دل ربا باشيد ،هوش و حواس همسرتان را ماهرانه به خود جلب كنيد ،با اين كار غدد جنسي او را نسبت به خود فعال كنيد و عفت او را نسبت به ديگران فزوني مي بخشيد. 


" امام رضا(ع)، مكارم الاخلاق ،ص80 "

يکشنبه 3 9 1392 23:13

قَالَ النَّبِيُّ ص لَا تَحِلُّ لِامْرَأَةٍ بُنِيَتْ لَيْلَةً أَلَّا تَعْرِضَ نَفْسَهَا عَلَى زَوْجِهَا قِيلَ وَ كَيْفَ تَعْرِضُ قَالَ إِذَا نَزَعَتْ ثِيَابَهَا دَخَلَتْ فِي فِرَاشِهِ تُلْزِقُ بِجِلْدِهَا

 پيامبر (ص) فرمود : بر « زن» جايز نيست شب بگذارند مگر آن كه خودش را به شوهرش عرضه نمايد . پرسيدند چگونه عرضه كند ؟ فرمود وقتي  لباسش را در مي آورد ودر رختخواب مي رود ،بدنش را به بدن شوهر بچسباند  ( روضة الواعظين و بصيرة المتعظين    ج‏2ص : 373)

شنبه 27 7 1392 23:1

عكس

خدايا او را قائم منتظر قرار ده،و او را با ياري قدرتمند و پيروزي نزديك و توانا كن،

و او را وارث شرق و غرب جهان كه بركاتشان دادي،قرار ده.

يکشنبه 14 7 1392 1:37

امامان و بزرگان ما درباره مسائل مختلفي صحبت كردن كه يكي از آنها آميزش صحيح با همسر است در زير به مواردي از آنها اشاره شده است:

 زمان مناسب براي آميزش جنسي:

در ابتداى شب به بستر زنان نرويد. چه در تابستان و چه در زمستان عمل نزديكى با زنان در آغاز شب زيان آور است زيرا در آن هنگام معده و رگ هاى بدن گرم فعاليت هستند و عمل جماع موجب قولنج (كوليت) و فلج و لقوه و لغزش خواهد شد و سنگ مثانه و فتق و اختلال ادرار و ضعف چشم پديد خواهد آورد. اگر خواستى با زنى همبستر شوى بگذار شب به آخر رسد. در سحرگاهان عمل جماع براى قواى بدنى ملايم تر و سازگارتر و زمينه براى انعقاد نطفه مناسب تر بوده و در تكوين جنين اثرى شايسته خواهد داشت زيرا كودك را هوشيارتر به بار خواهد آورد.

 پيش از شروع آميزش جنسي:
پيش از آن كه عمل جماع شروع شود شايسته است با همبستر خويش به بازى پردازى، پستان هايش را نوازش كنى و بر سينه و پهلويش با لطف دست بمالى تا او نيز از نظر اميال جنسى آماده شود.
در اين هنگام شهوت زن بجنبد و آب او جمع شود و آثار ميل در چهره و چشمانش پديدار گردد و مانند تو به لذت جنسى گرايد و از تو همان خواهد كه تو از وى خواهى.

 پس از اتمام آميزش جنسي:
پس از انجام جماع از جاى برنخيز و كمر راست مكن، بلكه از پهلوى راست خود به بستر فرو غلت و لحظه اى آرام باش و بعد برخيز و ادرار كن.
ادرار در چنين حالتى مثانه را از آلودگى مواد رسوبى پاك مى كند و تو را از عوارض سنگ مثانه مصونيت مى بخشد. سپس حمام بگير و غسل را به جاى آور.

يکشنبه 27 5 1392 18:36

امام صادق (ع) فرمود: زني نزد پيامبر بخاطر كاري آمد حضرت فرمود شايد تو از آن زنان معطل كن هستي؟ پرسيد اينها كيانند يا رسول الله؟ حضرت فرمود: زني است كه شوهرش با او كاري دارد (تمايل جنسي دارد) ولي او آنقدر معطّل مي‌كند تا شوهر بخواب مي‌رود، اين زن همواره مورد لعنت ملائكه است تا شوهرش بيدار شود. (وسائل ج 14 ص 117 و 112)

و در حديث ديگري پيامبر اكرم به بانوان فرمود: نماز خود را طول ندهيد تا شوهران خود را ممنوع كنيد (يعني شوهر را اگر تمايل جنسي دارد معطل نكنيد و لو به طولاني‌ كردن نماز) (وسائل ج 14 ص 117 و 112)

عكس

 

يکشنبه 20 5 1392 13:43
X